Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości (NIRP) to nowoczesna instytucja powołana przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl, stanowiąca zaplecze eksperckie dla organizacji. NIRP jest inicjatorem i twórcą budowania Strategii Rozwoju Polskich Marek.
 
 
  

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl jest organizacją reprezentująca interesy pracodawców w Polsce, powołaną na rzecz budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorców w Polsce oraz reprezentowania ich interesów wobec związków zawodowych, organów władzy i administracji publicznej.

Misją Przedsiębiorców.pl jest zapewnienie polskim przedsiębiorcom jak najlepszych warunków sprzyjających ich rozwojowi oraz podejmowanie inicjatyw promujących polskie marki, tym samym aktywnie wspierać polską gospodarkę.

Federacja chce mieć kluczowy wpływ na tworzenie korzystnych warunków prowadzenia działalności gospodarczej i wierzy, że dzięki swojej pracy oraz zaangażowaniu zrzeszonych podmiotów stworzy silną organizację mającą wpływ na kształtowanie nowoczesnego środowiska pracy.

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl
ul. Wilcza 72/8
00-670 Warszawa
tel./fax: (22) 609 17 95
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.przedsiebiorcy.pl